Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlapracownika.pl/public_html/wp-content/themes/pracownik/functions.php on line 289
Ciężki wypadek przy pracy
fb twitter gmail email yt
 • Ciężki wypadek przy pracy
 • OC pracodawcy
 • Odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy
 • Wypadek przy pracy
 • Zbiorowy wypadek przy pracy
 • Ciężki wypadek przy pracy

  Pracownik /

  Baza wiedzy /

  Ciężki wypadek przy pracy

  Przedawnienie roszczeń wynikających z wypadku przy pracy

  Przedawnienie roszczeń wynikających z wypadku przy pracy

  Pamiętaj, by w odpowiednim terminie zacząć ubiegać się o odszkodowanie za szkodę powstałą w wyniku wypadku przy pracy - jeśli będziesz zwlekać z tym zbyt długo, może nastąpić przedawnienie roszczeń wynikających z wypadku przy pracy.

  CZYTAJ

  ciężki wypadek przy pracy

  Kiedy za ciężki wypadek przy pracy przysługują świadczenia?

  Pracownik, któremu przydarzył się ciężki wypadek przy pracy, ma prawo ubiegać się o odpowiednie świadczenia. Kto i w jakich okolicznościach powinien je wypłacać? Wyjaśniamy.

  CZYTAJ

  ciężki wypadek przy pracy

  Odszkodowanie za ciężki wypadek przy pracy

  Poza świadczeniami przysługującymi z ubezpieczenia wypadkowego, każdy poszkodowany w ciężkim wypadku przy pracy pracownik może dochodzić roszczeń bezpośrednio od swojego pracodawcy bądź jego zakładu ubezpieczeń, o ile można mu przypisać odpowiedzialność na gruncie prawa cywilnego. Sprawdź swoje prawa i rodzaje świadczeń, które mogą Ci się należeć.

  CZYTAJ

  Ciężki wypadek przy pracy

   

  Wypadki przy pracy mogą przytrafić się na każdym stanowisku. Istnieją jednak zawody, których wykonywanie wiąże się w większym niebezpieczeństwem i ryzykiem. Każdy, komu przytrafił się wypadek przy pracy, ma szansę na odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje nie tylko z Zakładu Ubezpieczeń społecznych, ale także dodatkowo od pracodawcy lub z jego ubezpieczenia. Nie są to jednak sprawy łatwe i z pewnością wymagają delikatności oraz wiedzy. Zamiast toczyć boje ze swoim pracodawcą, skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców i specjalistów.

   
  Ciężki wypadek przy pracy wiąże się często z ograniczeniami z powodu odniesionych obrażeń, co utrudnia samodzielne zajęcie się sprawami związanymi z odszkodowaniem. Dlatego pomoc specjalisty może być niezbędna, tym bardziej, że jest określony czas, w którym można ubiegać się o odszkodowanie za wypadek.

   
  Nasi prawnicy stale poszerzają swoją wiedzę i są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie. Dzięki ich pomocy uzyskanie należnego odszkodowania za ciężki wypadek przy pracy przebiegnie dużo sprawniej. Dodatkowo z łatwością się z nami skontaktujesz, ponieważ działamy na terenie całego kraju. Wystarczy więc, że wybierzesz filię, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszania.

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  Opłata według stawek własnych operatora.

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^