Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlapracownika.pl/public_html/wp-content/themes/pracownik/functions.php on line 289
OC pracodawcy
fb twitter gmail email yt
 • Ciężki wypadek przy pracy
 • OC pracodawcy
 • Odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy
 • Wypadek przy pracy
 • Zbiorowy wypadek przy pracy
 • Wypadek przy pracy?

  ubezpieczenie oc kopalni

  Ubezpieczenie OC Polskiej Grupy Górniczej

  Polska Grupa Górnicza jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. W jaki sposób wpływa to na sytuację zatrudnionych przez nią osób, jeśli ulegną wypadkowi przy pracy? Odpowiadamy!

  CZYTAJ

  ubezpieczenie

  Po co pracodawcy ubezpieczenie OC?

  Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pracodawców nie są w Polsce obowiązkowe. Może zatem dojść do sytuacji, w której poszkodowany nie będzie mógł dochodzić swoich roszczeń od ubezpieczyciela, a pozostaje mu jedynie pozwanie swojego pracodawcy do sądu. Dlatego w celu ochrony swoich interesów majątkowych przedsiębiorcy decydują się na ubezpieczenie prowadzonej przez siebie działalności.

  CZYTAJ

  kompania węglowa

  Ubezpieczenie OC Kompanii Węglowej

  Fakt zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej rozszerzonej o klauzulę OC pracodawcy stawia pracownika w lepszej sytuacji jedynie w zakresie braku jego narażenia się na konieczność prowadzenia sporu z pracodawcą. Brak konieczności prowadzenia polemiki bezpośrednio z pracodawcą może spowodować, że więcej poszkodowanych, zdecyduje się na dochodzenie należnych im praw.

  CZYTAJ

  pracodawca

  OC pracodawcy okiem ustawy

  Każde zdarzenie, które powoduje uzasadnione roszczenie o wypłatę odszkodowania przez ZUS będzie tożsame z zasadnością roszczeń cywilnych. Konieczne jest badania okoliczności, w jakich praca była świadczona, a także przyczyn samego zdarzenia. Warunki przyznania odszkodowania cywilnego wymagają również wykazania zawinienia po stronie pracodawcy. Istnieje jednak od tej reguły wyjątek.

  CZYTAJ

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  Opłata według stawek własnych operatora.

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^