Warning: Declaration of Extended_Walker_Category::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/votumsa/domains/odszkodowaniedlapracownika.pl/public_html/wp-content/themes/pracownik/functions.php on line 0
Odszkodowanie za wypadek w pracy
fb twitter gmail email yt
 • Ciężki wypadek przy pracy
 • OC pracodawcy
 • Odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy
 • Wypadek przy pracy
 • Zbiorowy wypadek przy pracy
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy

  Pracownik /

  Baza wiedzy /

  Odszkodowanie za wypadek w pracy

  odszkodowanie za wypadek w pracy

  Ubezpieczenie chorobowe a odszkodowanie za wypadek w pracy

  Brak dobrowolnego przystąpienia do ubezpieczenia chorobowego pozbawia prawa do ubiegania się o świadczenia przysługujące z tego tytułu. Zatem osoba zatrudniona na podstawie umowy zlecenia, która nie przystąpiła do ubezpieczenia chorobowego, nie może liczyć na wypłatę zasiłku w razie choroby. Jednak nawet mimo braku ubezpieczenia chorobowego nadal może przysługiwać odszkodowanie za wypadek w pracy.

  CZYTAJ

  odszkodowanie za wypadek w pracy

  Jak zachować się po wypadku w pracy?

  Po każdym wypadku priorytetem jest podjęcie działań ratujących życie i zdrowie ludzkie. W dalszej kolejności, niezbędne jest zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wszelkich śladów i dowodów, które mogą mieć wpływ na ustalenie okoliczności wypadku. Będzie to potrzebne, gdy będziesz się ubiegał o odszkodowanie za wypadek w pracy. Często konieczne okazuje się również przesłuchanie świadków zdarzenia.

  CZYTAJ

  odszkodowanie za wypadek przy pracy

  Wypadek przy pracy – co jeśli pracodawca nie miał wykupionego OC

  Brak posiadania przez zakład pracy ochrony ubezpieczeniowej w przedmiocie odpowiedzialności cywilnej nie pozbawia osób poszkodowanych lub uprawnionych członków rodziny możliwości dochodzenia należnych im świadczeń . W takiej sytuacji można się ubiegać o odszkodowanie za wypadek przy pracy bezpośrednio od pracodawcy. Zarówno na etapie przedsądowym, jak na drodze postępowania sądowego.

  CZYTAJ

  Odszkodowanie za wypadek przy pracy

   

  Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, może Ci się zdarzyć wypadek w pracy. Nawet przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy może nie uchronić przed niespodziewanymi zdarzeniami. Warto mieć na uwadze fakt, że niektóre urazy, nawet z pozoru błahe, mogą mieć konsekwencje dopiero w przyszłości. Dlatego bardzo ważne jest, żeby nie bać się zgłosić, że przytrafił się wypadek w pracy. Odszkodowanie za taki wypadek może pomóc w leczeniu lub – w przypadku cięższych urazów – rehabilitacji. W zależności o tego, jaki miałeś wypadek w pracy, odszkodowanie może należeć Ci się nie tylko z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ale także od pracodawcy.

   

  Jeżeli potrzebujesz pomocy w staraniach o odszkodowanie powypadkowe, skorzystaj z porady naszych profesjonalnych doradców. Zatrudniamy najlepszych prawników, którzy specjalizują się w uzyskiwaniu odszkodowań.

   
  Jeśli przytrafił Ci się wypadek w pracy, a odszkodowanie które uzyskałeś jest niezadowalające, możesz liczyć na nasze wsparcie. Skontaktuj się z nami lub wybierz filię, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu, że działamy w całej Polsce, nie będziesz miał problemów z dotarciem do nas.

  Skorzystaj z infolinii:

  800-217-417

  Opłata według stawek własnych operatora.

  NAPISZ DO NAS

  Skontaktuj się

  CENTRALA Votum S.A.

  ul. Wyścigowa 56 i,53-012 Wrocław

  tel.:71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

  dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

  800 217 417

  dok@votum-sa.pl

  © Copyright 2015 - VOTUM S.A - Głos w Twojej sprawie.

  ^